«  novembar 2019  »
Serbian English French German Italian Russian Spanish
Skupština SSOI i izbor najboljih
četvrtak, 13 decembar 2018 07:34

Uz učešće sportista, sportskih stručnjaka, sportskih radnika i prijatelja sporta, održana je redovna Skupština SSOI i svečana Skupština na kojoj su proglašeni najbolji u 2018. godini

Skupštini su prisustvovali i eminentni gosti: predsednik opštine Inđija Vladimir Gak, predstavnici Sportskog saveza Srbije (Slobodan Hranisavljević, Dragan Šešum i Tamara Krković), generalni sekretar SSV Mladen Stojšin, direktori javnih preduzeća i ustanova opštine Inđija i drugi mnogobrojni gosti.

Velika sala kulturnog centra je bila puna ljubitelja sporta kao i delegata sportskih klubova i saveza sa naše teritorije. Posle obraćanja predsednika opštine, predsednika SSOI, generalnog sekretara SSOI i predstavnika Sportskog saveza Srbije, krenulo se sa radnim delom Skupštine. Skupštini je prisustvovalo 32 sportska udruženje od ukupno 47 pozvanih, čime je stvoren uslov za punopravno donošenje odluka.

D N E V N I   R E D

1. Izbor radnih tela Skupštine
- Radno predsedništvo
- Zapisničar
- Verifikaciona komisija
2. Izveštaj verifikacione komisije,
3. Predlog i usvajanje dnevnog reda,
4. Usvajanje zapisnika sa Skupštine SSOI održane 26.01.2017. godine,
5. Razmatranje i usvajanje izveštaja Nadzornog odbora SSOI za 2017. godinu,
6. Razmatranje i usvajanje izveštaja o radu i finansijskom poslovanju SSOI za 2017. godinu,
7. Tekuća pitanja.

Predsednik SSOI Dragoljub Samardžić i generalni sekretar Ljubomir Kovačević svaku tačku dnevnog reda su elaborirali i po svakoj se glasalo pojedinačno. Domaćinski se postupalo sa finansijama a izveštajem o radu delegati su upoznati o svemu onome što je bila aktivnost SSOI u 2017. godini.Velika većina od prisutnih delegata je bila jednoglasna po svim tačkama dnevnog reda tako da se Skupština izjasnila da je 2017. godina bila vrlo uspešna.  Time je završena redovna Skupština SSOI.

Predsednik Saveza sportova Dragoljub Samardžić se obratio okupljenima i zahvalio se svim sportskim udruženjima i pojedincima što na pravi način reprezentuju opštinu Inđija. Takođe je napomenuo da će lokalna samouprava, zajedno sa Savezom sportova opštine Inđija, uložiti dodatne napore i finansijska sredstva u 2019. godini za još bolji i kvalitetniji rad sportskih klubova. Generalni sekretar SSOI Ljubomir Kovačević je istakao da su ove godine najbolji, po mišljenju komisije, dobili priznanja a da će već naredna godina biti prilika da ove nagrade odu u ruke drugih zaslužnih sportista. Zahvalio se svima na korektnoj saradnji i izrazio uverenje da će se tako nastaviti i u 2019. godini.

Zatim se prešlo se na svečani deo Skupštine. Za najbolje su proglašeni:

KATEGORIJA

Najuspešniji sportski radnik

JELENA MILIČEVIĆ
Fudbalski klub „Ljukovo“

Čestitamo nagrađenima a svim sportistima želimo uspešne rezultate i u nadolazećoj 2019. godini.

© 2019 - SAVEZ SPORTOVA OPŠTINE INĐIJA *** Ul. Vojvode Stepe 40, 22320 Inđija, Srbija *** Tel: +381 22/ 561-190, 561-023

| petak, 22. novembar 2019 | Dizajn: Nikolica & Djole | Email: nikolica@savezsportova.com